ВИДЕО: Дознајте зошто убавите девојки имаат грди момчиња?

Кога луѓето ќе видат убава девојка со грдо момче претпоставките се дека мора да има некоја финта, а најчестата опција е дека избраникот веројатно е многу богат. Ова интересно видео го обработува токму тој феномен, со добра доза на хумор.

Погледнете...

18.03.2014 - 16:50

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега