Нова тетоважа го краси телото на Џастин Бибер

Тинејџерската ѕвезда  Џастин Бибер на своето тело веќе собра поголем број тетоважи, а сега во својата колекција додаде уште една, чија изработка ја потпишува уличниот уметник Бенкси, пишува „Фемели Фрст“.

Џастин додаде тетоважа под наслов Balloon Girl, која прикажува млада девојка која се обидува да фати балон во форма на срце. Уличниот уметник Бенкси стана популарен во текот на 2002 година, кога неговите дела се појавија на ѕидот на Источен Лондон.

18.03.2014 - 16:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега