Луис Хамилтон демантира: Не ја запросив Никол!

Овие денови светските медиуми пишуваа за запросувањето  на пејачката Никол Шерцингер но Луис Хамилтон сето тоа го демнатира и еве што кажа на Твиетр.

- Здраво на сите, само сакам да ви соопштам во врска со овие шпекулации. Не ја запросив Никол!

 

18.03.2014 - 15:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега