ФОТО: Владо Јаневски има нова девојка

Порталот Убавина и здравје објави фотографија на која пејачот Владо Јаневски разменува “страсти“ со една девојка. За што станува збор, ќе дознаете во печатеното издание на магазинот “Свет“...

 

18.03.2014 - 15:23
Фото: 
убавинаиздравје

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега