Станија повторно се вери?

Српската старлета Станија повторно се верила.

 

Имено Станија утрово објавила фотографии на Инстаграм и под фотографијата пишала коментар. „Се раздени, се раздени па што ако“ На првата фотографија Станија го покажала својот веренички прстен. Останува да дознаеме наскоро кој е среќникот.

Да ве потсетиме, Станија неодмана раскина со филип со кого се запозна во реалното шоу „Фарма“.

 

18.03.2014 - 14:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега