ФОТО: „Бисер" од обожавателка на Кајмакоски кој долго ќе се памети

Овој бисер на тинејџерка која е голем фан на Даниел Кајмакоски долго ќе се памети...еве зошто...

18.03.2014 - 14:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега