ВИДЕО: Влезете за момент во кожата на Супермен

Погледнете како изгледа светот преку очите на моќниот лик Супермен. Кул е да си Супермен но сето ова сепак не е реално.

18.03.2014 - 10:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега