Дара Бубамара најде утеха во прегратките на фитнес тренер

Дара Бубамара мора некако да ја ублажи болката поради фотографиите што излегоа во јавност каде таа е гола во туш кабина во еден спа центар, па утеха најде во фитнес тренерот Немања Миловиќ.

Имено српски курир дојде до фотографија на која Дара Бубамара го бакнува тренерот во близина на усната, што тоа е чудно бидејќи пејачката е се уште во брак со Милан со кого е со години во брак.

- Дара слободното време го користи да оди во теретана, тоа може да се примети и по нејзината линија. Очигледно е дека и годи што е во присуство на фитнес тренерот Немања кој инаку глуми во нејзиниот најнов спорт „Опасен“, изјави близок извор на пејачката за српски курир.

18.03.2014 - 10:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега