Масовна тепачка во Скопје: Еден во болница тројца во станица

Едно лице било прободено со нож во масовната тепачка која вечерва се случила во центарот на Скопје. С.К. е прободен во ногата и според последните иформации, тој е згрижен во Ургентниот центар во Скопје.

Според последните информации, во тепачката учествувале 2 поголеми групи, а С.К. е единствениот кој заработил посериозна повреда. Полицијата потврдува дека по тепачката три лица биле приведени во полициската станица Центар.

Тепачката започна пред Камениот мост. Повеќе детали прочитајте тука

17.03.2014 - 23:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега