Скопје: Мртов маж во автобус на ЈСП

Мртов маж вечерва бил изваден од автобус на ЈСП во центарот на Скопје. Очевидци за Press24 велат дека медицински екипи во присуство на полиција мртвиот маж на возраст на 60 години бил изваден од автобусот во близина на Соборниот храм.
Информацијата се уште нема официјална потврда од полицијата

17.03.2014 - 22:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега