Перо Антиќ се јави на Facebook: Мојата целосна поддршка оди за Претседателот Иванов

17.03.2014 - 20:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега