ВИДЕО: Мајмунот само сакаше да види што се крие под маичката

Пред извесно време на Јутјуб беше објавено урнебесно видео на кое една девојка имала кратка но незаборавна средба со едно мајмунче.

Отпрвин се изгледало нормално во нивното запознавање, девојката дури му дала и овошје а по некое време љубопитното мајмунче решило да види дали девојката под својата маичка има уште нешто да му понуди за јадење.

Погледнете...

17.03.2014 - 16:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега