ВИДЕО: Вака се слави победа- партијата на Вучиќ со трубачи до рани зори

По уверливата победа на вчерашните парламентарни избори во Србија, Српската напредна странка на Вучиќ славеше до рани зори со трубачи, шампањско и торта тешка 21 килограм.

17.03.2014 - 12:36
Фото: 
youtube

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега