ВИДЕО: Првото актерско деби на Кејт Бланшет

Кејт Бланшет е првата Австралијка којашто доби Оскар, но дали сте го виделе нејзиното актерско деби?

Пред цели 20 години таа учествувала во снимање на реклама за чоколадни колачиња.

Погледнете го актерското деби на прекрасната Кејт.

06.03.2014 - 19:09

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега