ФОТО: Најдоброто „селфи“ на светот

Најголем хит на Интернет се „селфи“ фотографиите, па така еден дански Пилот сними селфи токму во моментот кога ја испукал ракетата, а фотографијата кои ја објавија данските воздухопловни сили, последните денови се шири низ социјалните мрежи и собира стотина илјадници лајкови.

Иако не е невообичаено пилотите да се снимаат во акција, многу ретко гледаме фотографии кои настанале во моментот на испукување на оружјето, па од таа причина фотографијата стана хит на Интернет.

 

06.03.2014 - 14:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега