ВИДЕО: Ви се верува ли? - Станија трча по момче во 101

Станија и Душан Борковиќ во рекламен спот. Погледнете како Станија трча по младо момче во Застава 101.

 

06.03.2014 - 09:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега