ВИДЕО: Погледнете како тагува Ванчо Узунов бидејќи не стана претседателски кандидат на СДСМ

Додека камерите беа вперени во Стево Пендаровски, еден наш читател некаде во аголот го забележал Ванчо Узунов, и се решил да се пошегува. Погледнете како изгледа тоа

05.03.2014 - 22:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега