ФОТО: Заев ја промовираше „Владата под сенка“

Активист на СДСМ и пријател на Зоран Заев објави фотографија на која што шегобијно го открива идниот кабинет на СДСМ, пишува Република.

senka

05.03.2014 - 22:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега