ФОТО: Ја препознавте ли оваа пејачка?

На својот концерт во Лас Вегас поранешната русокоса се појави  со нов имиџ, а обожавателите на прв поглед не ја ни препознаа.

Бритни го смени личниот опис и се појави со жар црвена коса за која сите мислеа дека е перика.

Но со „дивата“ кореографија на песната „Toxic“ дилеми веќе немаше - Бритни ја сменила бојата на својата коса.

Во 7 дена Бритни три пати ја смени бојата на косата - од светло до темно руса, и потоа - жар црвена!

05.03.2014 - 20:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега