ВИДЕО: Непријатна средба на забавата по доделувањето на Оскарите

Манекенката Миранда Кер и актерот Орландо Блум кои беа во брак, се сретнаа за време на забавата која беше организирана по доделувањето на Оскарите. Миранда се збуни потоа едвај склопи една реченица откако го виде популарниот актер.

Погледнете...

04.03.2014 - 13:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега