Гаќичките на Гога Секулиќ ги запалија социјалните мрежи

Контраверзната српска пејачка Гога Секулиќ  на својот Фејсбук профил објави  провокативна фотографија на која позира во бела провидна облека под која носи единтсвено гаќички и градник. Гога со оваа фотографија буквално ги запали фановите.

 

04.03.2014 - 10:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега