ФОТО: Наташа Беквалац позираше гола

На својот Инстаграм, српската убавица Наташа Беквалац прикачи фотографија на која позира сосема гола. Иако на фотографијата не се гледа ништо, таа за неколку минути собра стотици лајкови.

Погледнете...

 

04.03.2014 - 09:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега