Еве кои ќе бидат специјални гости во денешното издание на Икс-Фактор

На денешното издание на Икс-Фактор, во кое натпреварувачите повторно ќе треба да покажат што умеат за да ги освојат симпатиите на публиката и да бидат дел од големото финале, повторно ќе има специјални гости кои ќе не забавуваат додека трае гласањето.

Овоа лајв емисија српската барбика Наташа Беквалац и легендарните Парни Ваљак ќе бидат дел од музичкото шоу. Како што дознава српскито Курир, Аки Ракимовски се радува што ќе биде дел од Икс-Фактор и што ќе има прилика да ги запознае натпреварувачите.

- Слушнав дека доаѓаа Парни Ваљак, многу сум возбуден, вели Маид кој вечерва ќе се престави со песна од својот ментор.

Останува да гласаме за нашиот Даниел и да го следиме вечерашното издание на шоуто.

04.03.2014 - 09:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега