Ова е песната која Кајмакоски ќе ја пее вечерва на Икс-Фактор

Популарните учесници на Икс-Фактор, Даниел Кајмакоски и Маид Хечимовиќ, вечерва повторно ќе се обидат да ги добијат симпатиите на публиката со својот настап на музичкото шоу.

Даниел Кајмакоски ќе ја пее омилената песна од Жељко Јоксимовиќ, Љубави, додека Маид Хечимовиќ „Леџа о леџа“, пренесува Портал.

Да гласаме за нашиот Даниел и да се надеваме дека повторно ќе ги освои срцата на целиот Балкан.

04.03.2014 - 09:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега