ВИДЕО: Влегол со сатар за да ограби банка а благајничката му се изнасмеала

Бизарниот случај во обид за кражба го забележале сигурносните камери во една кинеска банка во која се појавил крадец со сатар за месо.

 

 

Снимката го прикажува крадецот во обид како приоѓа кон благајната со сечило долго околу 20 сантиметри и го подигнува накај службеничката која седи позади шалтерот. Реакцијата со која го дочекала била сосема неочекувана. Како завршил инцидентот погледнете сами во следното видео:

25.02.2014 - 09:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега