ВИДЕО: Оваа песна ќе ја пее Даниел Кајмакоски во утрешното издание на X-Factor

Во седмата вечер во живо во најпопуларното балканско шоу, X-Factor македонскиот преставник Даниел Кајмакоски пред публиката и жирито ќе ја изведе „Unchained Melody“ од Righteous Brothers.

24.02.2014 - 21:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега