ВИДЕО: Ова бебенце ќе ве научи како се игра пинг-понг

Малиот Џејми иако се уште не може убаво да оди, веќе знае да игра пинг-понг.

Погледнете го овој неверојатен тален...

24.02.2014 - 16:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега