ВИДЕО: Ова е најлудиот свадбен танц

Погледнете го овој човек како на свадба добро го имитира легендарниот Мајкл Џексон.

24.02.2014 - 14:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега