Ужас: "Што има лошо во тоа да имам порно-снимки со бебиња?"

„Зошто ме приведовте? Што е тоа чудно што имам снимки од секс со деца?! Па секоја куќа има порно видео клипови со деца и јас сум направил ништо погрешно”. Вака пред истражните органи се бранел 51-годишниот Славиша Младеновиќ кој беше фатен како монтира клипови на кои возрасни мажи имаат секс со бебиња.

Она што е уште потрагично во целата ситуација е зачуденоста на неговата сопруга зошто го апсат нејзиниот маж.

-Тој ништо лошо не направил. Тоа што ги има тие снимки е сосема нормално и нема ништо лошо во тоа. Сите тоа го имаат и гледаат, изјавила сопругата пред истражните органи.

Полицијата кај него пронашла десетина хард дискови, компјутер и лаптоп, кои се полни со снимки кои покажуваат експлицитни сцени како возрасни мажи сексуално злоупотребуваат двегодишни бебиња.

 

21.02.2014 - 16:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега