Еве како Емина Јаховиќ му го честиташе роденденот на својот син

На својот Фејсбук профил пејачката Емина Јаховиќ постираше фотографија каде во своите прегратки го држи нејзиниот син. Под фотографијата таа му го честиташе роденденот на како што вели нејзиниот омилен маж во животот..

"Точно пред две години на 21.02.2012 година го запознав мојот син Јаман кој е моја најголема љубов. Нека ти е среќен роденденот сине да си жив и здрав"!

21.02.2014 - 16:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега