Во понеделник без струја повеќе скопски населби

      Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје ги известува граѓаните дека во понеделник поради веке закажани технички зафати, без електрична енергија ќе останат:

 ·        Во време од 09.00 – 12.00 часот дел од ул. Прашка, од бр. 20 до бр. 60;

·        во време од 09.00 – 13.00  часот дел од  ул. Знеполе;

·        во време од 09.00 – 15.00 часот – с. Волково – ул. 101 и

·        во време о д 08.00 – 11.00 часот дел од ул. Мите Богоевски и дел од ул. Блажо Орландиќ.

21.02.2014 - 15:35
Фото: 
кичево.мк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега