ФОТО: И Карлеуша си го "поправа" задникот на Фотошоп

Јелена Карлеуша често знае да ги изненади своите фанови со некоја провокативна фотографија. Иако важи за секс-симбол, за последната фотографија која ја објави на социјалните мрежи започнаа да кружат гласини дека го направила задникот во фотошоп.

Погледнете и проценете самите...

21.02.2014 - 15:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега