ВИДЕО: Од срамежливо девојче до секс-бомба - Ријана како тинејџерка

Денеска важи за секс-симбол и не се срами да ги покаже атрибутите, но порано убавата пејачка од Барбадос, Ријана, била срамежлива тинејџерка.

Еве како изгледала на 15 години!

21.02.2014 - 14:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега