Кристина Агилера повторно е бремена

Откако пред извесно време ја шокираа јавноста со својата свршувачка Кристина и нејзиното момче Метју Рутлер, сега ја открија веста дека пејачката е бремена. 

Кристина  веќе го  има 6 - годишниот син, кој го доби заедно со поранешниот сопруг Џордан Братман.

21.02.2014 - 13:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега