ФОТО: Овој задник е подобар и од оној на Ким Кардашијан

 

Порно актерката Џена Џејмисон на својот Твитер профил објави фотографија од својот задник. Се чини дека овој задник е подобар и од оној најпосакуваниот на Ким Кардашијан...

21.02.2014 - 11:24

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега