ВИДЕО: Си играше скриена камера со татко си па еве што си доби

Еден 16- годишен Нигериец на својот татко му соопштува дека неговата девојка е бремена. Погледнете ја неговата урнебесна реакција,нормално дека 16- годишниот Нигериец се шегуваше со својот родител.

21.02.2014 - 10:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега