ВИДЕО: Не ви пали автомобилот? - еве како Русите го решаваат овој проблем

Ова го има само во Русија...што повеќе да се каже...

21.02.2014 - 10:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега