ВИДЕО: Ќе ве трогне- девојченце плаче гледајќи ги свадбените фотографии на родителите

Добро ни е познато дека децата најискрено ги искажуваат своите чувства но понекогаш тие и без да разбираат, знаат да почувствуваат и тоа да го искажат на нивни начин.

Па така ова малечко девојченце гледајќи ги фотографиите од венчавката на родителите и песната „Feels like home“ од Chantal Kreviazuk премногу ја растажи и таа почна дури и да плаче.

Со солзи и натажени очи ги гледа фотографиите и ја слуша песната, која иако можеби не ја разбира, сепак ѝ буди тажни емоции.

21.02.2014 - 09:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега