ФОТО: Го препознавате ли ова бебенце?

Погледнете како изгледала како бебе легендарната американска пејачка, актерка и поп икона, Мерлин Монро.

 

20.02.2014 - 20:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега