Откриена тајната за совршениот задник на Ким

Сите жени и љубоморат за нејзините совршени облини, а мажите сонуваат да имаат таква убавина покрај нив, но сепак Ким Кардашијан не успеа да ја сокрие тајната за совршеното тело. 

Ким Кардашијан со лепосукција ги извади мастите од стомакот и колковите, а потоа ги инјектираше во задникот, откри близок пријател на старлетата.

20.02.2014 - 15:24

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега