Џулија Робертс скршена од тага- уште една трагедија во нејзиното семејство

Пред  извесно време актерката Џулија Робертс  ја загуби својата полусестра Ненси Мотес, но тоа како да не беше доволно, сега нејзината мајка Бети Мотес боледува од рак на белите дробови, а страшната вест се дознала неколку дена  по самоубиството на Ненси.

Актерката е скршена од тага и инсистира нејзината мајка да се пресели во нејзината куќа во Малибу.

20.02.2014 - 15:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега