ВИДЕО: Ова детенце ќе ви покаже како се станува вистински боксер

На ова детенце многу боксери можат вода да му носат. Погледнете го неговиот талент.

20.02.2014 - 14:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега