Заев: Се надевам дека го скршивме мразот со Грција (ВИДЕО)

20.02.2014 - 14:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега