ВИДЕО: Навивачките на Црвена звезда кои ќе ве остават без здив

Еден од најдобрите клубови на Балканот Црвена звезда го освои срскиот кошаркарски куп.  Во АБА лигата се на првото место додека во Еврокупот се пласираа во осминафиналето.

 

 

Навивачките со нивните одлични перформанси ги оставија без здив навивачите присутни во салата  „Пионир“.

 

20.02.2014 - 12:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега