ВИДЕО: Ова се најинтересните фризури на фудбалерите!

Некои од играчите во светот на фудбалот останаа запаметени не само по добрата игра туку и по интересните фризури. Погледнете го ова видео на кое се прикажани некои од најлудите и најсмешните фризури во светскиот фудбал. 

17.02.2014 - 14:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега