ФОТО: Нина Бадриќ и нејзината ташна од 1.400 евра!

Хрватската пејачка Нина Бадриќ се со својот стајлинг се пофалила на Инстаграм а во преден план и беше црвената чанта од  Живанши која е произведена во Италија и е направена од 100% кожа и чини 1.400 евра. 

17.02.2014 - 11:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега