Ќе може да го менуваме нашиот „Look Back“ на Фејсбук

 

Наскоро самите ќе можете да го менувате „Look back“видеото на социјалната мрежа Фејсбук.

Фејсбук наскоро ќе ви овозможи своите видео записи да ги уредувате по ваша желба.

Оваа измена доаѓа бидејќи многумина не биле задоволни од тоа што го виделе на видеото, па затоа сами ќе може да го уредуваат истото.

06.02.2014 - 15:51

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега