ФОТО: Се запали автобус на ЈСП

Автобусот со број 66 на ЈСП Скопје се запалил за време на една од турите. Како што велат очевидци за Press24 кои и ни ја испратија оваа фотографија, од задниот дел на автобусот почнало да дими. Иако внатре во возилото било задимено и се чувствувала силна миризба, како што вели нашиот читател, автобусот продолжил да вози.
За информацијата се уште немаме официјална потврда од ЈСП

04.02.2014 - 20:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа