ВИДЕО: Урнебесно - погледнете како реагираше ова куче кога сопственичката го фати како краде

Погледнете ја реакцијата на ова кученце кое сопственичката го фати како краде....урнебесно....

04.02.2014 - 11:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега