Премиерот Груевски на проширувањето на третиот дел од булеварот „Гологанов“

Шефот на Владата, Никола Груевски, денеска ќе присуствува на почетокот на градежните активности за проширување на третиот дел од булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“.

Заедно со премиерот на анстанот ќе присуствува и таткото на град Скопје, Коце Трајановски.

31.01.2014 - 12:07
Фото: 
телма

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега